Середа, 28 жовтня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

ДЕПУТАТ ГЕННАДІЙ ІВАНЯН ВИМАГАЄ ВІД МІСЬКОЇ ВЛАДИ НАРЕШТІ ВІДРЕМОНТУВАТИ МІЖКВАРТАЛЬНІ ДОРОГИ НА РАКІВЦІ

📅 Четвер, 30 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

Депутат Геннадій Іванян на сесії Кременчуцької міськради підняв важливу тему ремонту міжкрватральних доріг на Раківці.

"До мене, як до представника інтересів територіальної громади міста, звернулись мешканці будинку №12 по вул. Олександра Білаша та будинків № 80, 82, 84 по набережній лейтенанта Дніпрова із проханням про допомогу. Кременчужани наголошують на необхідності негайного проведення робіт з ремонту асфальтного покриття внутрішньоквартальних доріг. Дороги знаходяться в край жахливому стані", - зауважив Геннадій Іванян.

Депутат вимагає надати доручення відповідним службам міста, аби негайно розпочати ремонт внутрішньоквартальних доріг  по вул. Олександра Білаша, 12 та будинків № 80, 82, 84 по набережній лейтенанта Дніпрова у місті Кременчук. Він зауважив, що дороги знаходяться у жахливому стані, і нарешті міська влада має звернути увагу і на проблеми мешканців Раківки, адже вже протягом трьох років ця тема є актуальною і за цей час жодних дій міська влада не зробила жодного ремонту.

Мер Кременчука Віталій Малецький виравдовуючись нагадав, що, наразі, почався ремонт Крюківського мосту і раніше 1-го вересня комунальники ремонт не почнуть.

На що Геннадій Іванян запитав, що мер і його команда робила всі останні роки крім піару, і чому мешканці Раківки не бачать у своїх дворах комунальних ремонтників вже кілька років, проте, центр міста та інші райони, які більш вигідні теперішній владі просто завалені увагою міської влади.

Малецький пообіцяв Іваняну, що з першого вересня, коли відкриють міст, на Раківці почнуть ремонт міжквартальних доріг. Чи будуть розпочаті роботи, побачимо.

💬 0

Для того, щоб залишити коментар вам потрібно увійти, або зареєструватися

НАВЕРХ