Субота, 08 серпня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

КАБМІН ЗАПРОВАДИВ НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ТА ПРОДОВЖИВ КАРАНТИН ДО 24 КВІТНЯ

📅 Середа, 25 березня, 2020
👤 Автор: Редактор

"Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію в державі Україна на всій території на 30 днів терміном до 24 квітня 2020 року," - повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що режим НС відрізняється від режиму надзвичайного стану. При НС права громадян не обмежуються.

Додатково до цього рішення уряд постановив:


  • належним чином облаштувати КПП у зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;

  • залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;

  • усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;

  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Що таке надзвичайний стан?

Згідно з законом – це особливий правовий режим, який може тимчасово вводитися в Україні чи в окремих її місцевостях. Вводиться він при виникненні надзвичайних ситуацій не нижче загальнодержавного рівня, що призвели чи можуть призвести до людських і матеріальних втрат, створюють загрозу життю і здоров’ю громадян.

https://24tv.ua/nadzvichayniy_stan_2020_ukrayina_shho_tse_oznachaye_umovi_n1299020

💬 0

Для того, щоб залишити коментар вам потрібно увійти, або зареєструватися

НАВЕРХ