Субота, 08 серпня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

У КРЕМЕНЧУЦІ СПІВРОБІТНИКИ ШТАБУ ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ ГЕННАДІЯ ІВАНЯНА ПОЧАЛИ РОЗВОЗИТИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

📅 Середа, 25 березня, 2020
👤 Автор: Редактор

Вже кілька днів у Кременчуці співробітники штабу депутата Кременчуцької міськради Геннадія Іваняна розвозять продуктові набори людям похилого віку.

Про це стало стало выдомо з Facebook Команди Іваняна

"За дорученням Геннадія Іваняна продовжуємо підтримувати мешканців міста похилого віку, які є найвразливішими до COVID-19, забезпечуємо їх продуктовими наборами першої необхідності. Долучайтеся всі до добрих справ та будьте здорові", - написали волонтери у соцмережі.

На изображении может находиться: еда

Нет описания фото.

Як нам пояснили у штабі Геннадія Іваняна, продуктові набори розвозять не лише на тириторії виборчої дільниці депутата, що на Раківці, а по всьому Кременчуку. Впершу чергу волонтери їдуть до стареньких кременчужан, які залишилися вдома самі, не виходядь з дому і не мають можливості купити продукти. Як з'ясували у штабі Геннадія Іваняна, у Кременчуці є такі пенсіонери, які вже кілька днів сидять без їжі. Проте, міська влада рапортує, що в Кременчуці все добре, дає телефони та електронні адреси, куди звертатися за допомогою. Проте, чиновники навіть не подумали, що в місті є люди, які не користуються соцмережами, не телефонують і не спількуються за допомогою інтернету. І таких людей у кременчуці багато.

"Вважаю, що впершу чергу слід звернути увагу на тих кременчужан, які залишилися дома самі, не виходять на вулицю і не мають змоги купити слбі продукти чи ліки. Якщо про таких людей всі забули, то я і мої помічники не кинемо людей на призволяще. Переживаючи таке лихо, яке охопило весь світ, слід завжди залишатися людьми і допомагати тим, хто найбільше потребує нашого піклування. Здоров'я нам усім, терпіння і миру!" - прокоментував Геннадій Іванян у телефонній розмові.

У штабі попередили, що йдо до них не потрібно, їх волонтери розвозять продуктові набори самі.

💬 0

Для того, щоб залишити коментар вам потрібно увійти, або зареєструватися

НАВЕРХ