Субота, 08 серпня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

ДЕПУТАТ ГННАДІЙ ІВАНЯН ЗАКЛИКАВ МЕРА МАЛЕЦЬКОГО ЗУПИНИТИ БЕЗДУМНІ ВИТРАТИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ І ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАГАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГОРОДЯН

📅 Понеділок, 23 березня, 2020

РЕАЛЬНІ ДІЇ ЧИ МАРНОТРАТСТВО.

ЩО ОБЕРЕ МІСЬКИЙ ГОЛОВА?

Шановний Віталію Олексійовичу!

У зв’язку з загостренням ситуації в нашому місті та у всій країні, пов’язаного з загрозою розповсюдження короновірусної інфекції, звертаюся до Вас!

Хочу нагадати Вам, як я заперечував проти виділення бюджетних грошей на випуск чергової міської газети, поглинаючої 9млн. грн. з бюджету нашого міста , що є не чим іншим, як піаром місцевої влади за кошти кременчужан. Я наголошував, що є ціла низка життєво необхідних справ у місті, де ці гроші вкрай важливі, але Ви зі своєю командою не дослухалися до моєї думки і пропозиції , а керувалися лише бажанням далі піаритися.

Я ще раз пропоную Вам: прийміть вірне рішення, відмініть безглузду розтрату, законсервуйте фінансування ручної газети з бюджету міста.

Всесвітній досвід показує неймовірну важливість роботи лікарів та іншого медичного персоналу у боротьбі з існуючою загрозою життю людства.

Закликаю Вас, Віталіє Олексійовичу, віддайте ці гроші на виплату премій працівникам медичних закладів, що стоять на сторожі нашого здоров’я та першими ризикують своїм життям. Але прошу не роздавати «своїм» друзям, а надати виключно медичним працівникам, які виконують свою роботу не дивлячись на безглузді скорочення.

Подбайте про малозабезпечених громадян похилого віку , людей які потребують допомоги міської влади. У Вас є всі можливості для цього. Надайте доручення відповідальним службам для відпрацювання цих заходів.

Крім цього, вкотре нагадую Вам, що у світі загострилася економічна криза. У зв’язку з цим нам немає звідки чекати фінансової допомоги, треба шукати шляхи самостійного виходу із скрутного становища. Ми ж пам’ятаємо, що у 2020 році нашому місту треба сплатити величезні гроші на погашення боргів по кредитам та відсоткам, які були взяті у минулих роках.

Наше місто є містом потужної промисловості, і саме великі підприємства насамперед наповнюють бюджет міста. На сьогоднішній день існує реальна загроза зупинки підприємств, що відобразиться у нестачі бюджетних надходжень.

Зверніть увагу і на малий бізнес, який залишився без засобів існування. Задумайтесь скільки людей залишилось без роботи через карантин. Скільки бюджет міста не до отримає грошей у зв’язку з несплатою податків та інше.

Я закликаю Вас:

1. Переглянути напрямки розподілу міських коштів. Треба зупинити програми, які на сьогодні не є життєвоважливими.

2.Негайно зупинити бездумні витрати бюджетних коштів.

3.Перерозподілити гроші з бюджету ВИКЛЮЧНО за потребами людей, а не "друзів"!

3.Звернути увагу на населення Кременчука (це до речі Ваші виборці ), підтримати людей.

Прислухайтесь до мох пропозицій!!!!! Вам жити у цьому місті!

💬 0

Для того, щоб залишити коментар вам потрібно увійти, або зареєструватися

НАВЕРХ