Середа, 27 травня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

НОВИНИ

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЦНАП РОЗРОБИВ ГРАФІК РОБОТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

Кременчуцький ЦНАП в  умовах карантину працює з максимальним дотриманням протиепідемічних заходів. Прийом документів від громадян здійснюється виключно за попереднім записом на точно призначений день і час. Отримати готовий результат можна без попереднього запису.

Графік роботи:

Головний офіс (вул. Гагаріна, 14):

понеділок: 08:00 – 17:00,

вівторок, четвер: 08:00 – ...

💬 0

ПОНОВЛЮЮТЬ АВТОБУСНИЙ РЕЙС З ПОЛТАВЩИНИ ДО ПОЛЬЩІ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

З 25 ТРАВНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ ВІДНОВИЛИ АВТОБУСНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – РЕГУЛЯРНІ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ У ПРИМІСЬКОМУ, МІЖМІСЬКОМУ ВНУТРІШНЬООБЛАСНОМУ ТА МІЖНАРОДНОМУ НАПРЯМКУ.

Відтак, поновлюють міжнародний автобусний рейс Запоріжжя – Слупськ (Польща) (відправлення з Кременчука), повідомляють на сторінці “Автовокзалу Полтава” у Facebook. Рейс здійснюватиметься 27 травня та з 29 травня щоденно. Час відправлення ...

💬 0

ЩОБ РОЗВАНТАЖИТИ ПАСАЖИРОПОТІК У СЕРЕДИНІ МАРШРУТІВ КРЕМЕНЧУЦІ ЗАПУСТЯТЬ ДОДАТКОВИЙ ТРАНСПОРТ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

У зв’язку із  пом’якшенням карантинних заходів, збільшилася кількість громадян, які почали користуватися громадським транспортом.  Обмеження у  кількості пасажирів по числу сидячих місць у салонах маршруток і тролейбусів  призводить до того, що на зупинках «Вул. Лесі Українка», «Вадима Пугачова», «Гвардійська», що знаходяться у середині маршрутів,  накопичується багато людей, які не ...

💬 0

МЕДИКІВ КРЕМЕНЧУКА, ЯКІ ЗАДІЯНІ НА ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ COVID - 2019, І ДАЛІ ХАРЧУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО, ТОБТО ЗА РАХУНОК МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

Про це було повідомлено на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. Крім того, безкоштовним гарячим харчуванням продовжать забезпечувати кременчуцьких  медиків, які задіяні на протидії поширенню COVID - 2019. На ці цілі будуть додатково спрямовані кошти міського бюджету за рахунок проведеного перерозподілу бюджетних видатків.

Рішення про це мають ухвалити на найближчому ...

💬 0

У КРЕМЕНЧУЦІ ЗНОВУ ШУКАЮТЬ ВОДІЇВ ДЛЯ ТРОЛЕЙБУСІВ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

Про це повідомив головний транспортник міста Руслан Івашина.

Він зазначив, що у Кременчуці випустили групу водіїв тролейбусу із 7 оосіб, яка завершила навчання. Із них п'ятеро вже здали екзамени і вийдуть на роботу. У двох інших виникли проблеми із документами.

Чиновник повідомив про те, що КТУ набирає нову групу водіїв.

Довідка: до карантину середня зарплата водіїв ...

💬 0

ДЕ СЬОГОДНІ В КРЕМЕНЧУЦІ НЕ БУДЕ ЕЛЕКТРИКИ

📅 Середа, 27 травня, 2020
👤 Автор: Редактор

За повідомленням АТ "Полтаваобленерго", 27.05.2020 з 08:00 до 18:00 год. у зв'язку з проведенням поточних та капітальних ремонтів трансформаторних підстанцій, направлених на поліпшення якості електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів ТП-638 які мешкають за адресами: просп. Лесі Українки, 39,49.

27.05.2020 з 06 ...

💬 0

НАВЕРХ