Четвер, 09 липня, 2020

СТРIЧКА НОВИН

З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ЗА КІЛЬКОМА АДРЕСАМИ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ КРЕМЕНЧУКА ЧАСТКОВО ОБМЕЖЕНО РУХ АВТОТРАНСПОРТУ

📅 Четвер, 09 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

За повідомленням ТОВ "КремТЕЦ",  від 9 липня у  зв'язку з проведенням аварійних робіт на тепломережах центральної частини міста, запроваджуються обмеження руху транспорту на  одній полосі руху в таких районах:  


  • на вул.1905-го року в районі буд.№21;

  • на вул. Шевченка, в районі будинку №56;


  • на розі вул. Шевченка - вул.Івана Мазепи.

💬 0

СЬОГОДНІ КРЕМЕНЧУК ШТОРМИТЕМЕ ЦІЛИЙ ДЕНЬ

📅 Середа, 08 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

За повідомленням Полтавського обласного центру гідрометеорології,  в найближчу годину із збереженням до кінця дня 8 липня на Полтавщині очікуються грози, місцями град, місцями шквали 15-20м/с. Перший рівень небезпеки - "жовтий".

💬 0

НА ПОЛТАВЩИНІ ШУКАЮТЬ ОЧЕВИДЦІВ НАПАДУ НА АВТО “УКРПОШТИ”: ПІДОЗРЮВАНІ ПЕРЕСУВАЮТЬСЯ НА “ВАЗ 2108”

📅 Середа, 08 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

За останньою інформацією підозрювані у розбійному нападі на «Газель», що належить оператору поштового зв’язку «Укрпошта», пересуваються на автомобілі «ВАЗ 2108» світло-бежевого кольору.

Про це повідомили в ГУ НП у Полтавській області.

Особлива прикмета ВАЗу – праве переднє крило чорного кольору. Останні дві цифри державного номерного знаку авто – ймовірно 59 ...

💬 0

ПІД ЧАС ЛІТНЬОЇ СПЕКИ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ІНФАРКТІВ

📅 Вівторок, 07 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

Літню спеку особливо складно переносять люди, які мають серцево-судинні захворювання та хвороби серця, повідомив лікар-кардіохірург. У разі погіршення стану варто викликати швидку.

4 та 5 червня на Полтавщині був абсолютний максимум температури. Вона на території області підвищувалась до 35-37,5 градусів у затінку. Останнього разу такі високі температури фіксували в ...

💬 0

СЬОГОДНІ КРЕМЕНЧУК ШТОРМИТЕМЕ

📅 Вівторок, 07 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

За повідомленням Полтавського обласного центру гідрометеорології завтра, 7-го липня в другій половині дня по м. Полтава та Полтавській області очікуються грози, місцями град, шквали 15-20м/с, наприкінці дня місцями значний дощ. 1-й рівень небезпеки - "жовтий". 

💬 0

НАЗВАНЫ ГЛАВНЫЕ УГРОЗЫ В ИНТЕРНЕТЕ В БЛИЖАЙШИЕ ДЕСЯТЬ ЛЕТ

📅 Понеділок, 06 липня, 2020
👤 Автор: Редактор

Гендиректор и основатель международной компании Group-IB, которая специализируется на предотвращении кибератак, назвал главные угрозы в интернете в ближайшие десять лет.

Эксперт в интервью «РИА Новости» заявил, что в ближайшее десятилетие основными киберугрозами будут финансовая преступность, шпионаж и кибертерроризм. Именно они будут развиваться, хотя сложно делать прогноз по рынку киберпреступности больше ...

💬 0

НАВЕРХ